Vyhledávání dovolené na Jamajce

Ceny na Jamajce

Jak draho je na Jamajce? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Jamajce? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Jamajce v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Jamajka.

Ceny na Jamajce
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety48 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety53 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety97 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety231 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava46 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava56 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava762 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje15 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje23 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje28 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje56 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv686 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv744 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1237 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1527 Kč
Hlávkový salát potraviny20 Kč
Rajčata 1 kg potraviny23 Kč
Rýže 1 kg potraviny33 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny41 Kč
Mléko 1 l potraviny48 Kč
Chléb 500 g potraviny53 Kč
Vejce 12 ks potraviny58 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny76 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny97 Kč
Jablka 1 kg potraviny135 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny140 Kč
Sýr 500 g potraviny178 Kč
Rum potraviny191 Kč
Krevety potraviny290 Kč
Polévka restaurace48 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace58 Kč
Cappuccino restaurace69 Kč
Snídaně restaurace76 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace84 Kč
Míchaný nápoj restaurace97 Kč
Ryba restaurace102 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace114 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace114 Kč
Grilované kuře restaurace150 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace178 Kč
Polední menu v centru restaurace229 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace472 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace483 Kč
Humr restaurace485 Kč
Vyhledávání dovolené na Jamajce

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Jamajce? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Jamajce? Ceny na Jamajce.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Jamajce? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Jamajce. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Jamajce žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Jamajce? Vybírejte pobyt na Jamajce jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Jamajka 2023 nebo Jamajka 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Jamajka 2023 nebo First Minute Jamajka 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Jamajka levně nebo luxusní dovolená Jamajka.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Jamajce podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jamajka si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Jamajce hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Jamajce pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Jamajce nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jamajka. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jamajka. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jamajka, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Jamajce, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Jamajku objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Jamajce za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jamajka.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Jamajce pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Jamajce další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jamajka za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Jamajce. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jamajka.

Zajímá vás jak draho je na Jamajce? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Jamajce? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Jamajce.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-jamajka.cz 2023, všechna práva vyhrazena.