Vyhledávání dovolené na Jamajce

Dovolená Jamajka - srpen 2024

Dovolená Jamajka - srpen 2024

Beaches

1.8. - 12.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
64 988 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Jamajce v letovisku Ocho Rios, v ubytovacím zařízení Beaches s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. srpna do pondělí 12. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 308 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Beaches, který je aktuálně na prodej online v ceně 64988,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Jamajce a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jamajka v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Jamajka srpen 2024 | Dovolená na Jamajce

Sandals Montego Bay

1.8. - 9.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
70 826 Kč

Dovolená Jamajka First Minute 2024 v lokalitě Montego Bay, v Sandals Montego Bay, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. srpen 2024 a návratem/příjezdem: pátek 9. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 308 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 70826,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Jamajku, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jamajka v srpnu, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Jamajka - srpen 2024 - Sandals Negril Beach Resort & Spa

Sandals Negril Beach Resort & Spa

4.8. - 15.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
81 889 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Jamajce v letovisku Negril, v ubytovacím zařízení Sandals Negril Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od neděle 4. srpna do čtvrtka 15. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 311 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sandals Negril Beach Resort & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 81889,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Jamajce a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jamajka v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Jamajka - srpen 2024 - Sandals Montego Bay

Sandals Montego Bay

8.8. - 19.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
86 700 Kč

Dovolená Jamajka First Minute 2024 v lokalitě Montego Bay, v Sandals Montego Bay, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. srpen 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 19. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 315 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 86700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Jamajku, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jamajka v srpnu, pobytové zájezdy, u moře.

Dovolená Jamajka - srpen 2024 - Sandals Montego Bay

Sandals Montego Bay

17.8. - 28.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
86 700 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Jamajce v letovisku Montego Bay, v ubytovacím zařízení Sandals Montego Bay s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od soboty 17. srpna do středy 28. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 324 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sandals Montego Bay, který je aktuálně na prodej online v ceně 86700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Jamajce a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jamajka v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře.

Jamajka srpen 2024 | Dovolená na Jamajce - Sandals Montego Bay

Sandals Montego Bay

18.8. - 29.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
86 700 Kč

Dovolená Jamajka First Minute 2024 v lokalitě Montego Bay, v Sandals Montego Bay, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. srpen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 29. srpen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 325 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 86700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Jamajku, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jamajka v srpnu, pobytové zájezdy, u moře.

Jamajka srpen 2024 | Dovolená na Jamajce - Sandals Montego Bay

Sandals Montego Bay

19.8. - 30.8.2024
All Inclusive
✈ Praha

 
 
86 700 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Jamajce v letovisku Montego Bay, v ubytovacím zařízení Sandals Montego Bay s počtem hvězdiček: 5, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pondělí 19. srpna do pátku 30. srpna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 326 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sandals Montego Bay, který je aktuálně na prodej online v ceně 86700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Jamajce a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jamajka v srpnu, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-7 z celkem 7 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Jamajka srpen 2024. Garance nejnižší ceny dovolené na Jamajce v srpnu 2024. Rezervaci dovolené na Jamajce v srpnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy na Jamajku. Dovolená Jamajka - srpen 2024.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Jamajce? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Jamajce. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Jamajka - srpen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Jamajce? Vybírejte pobyt na Jamajce jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Jamajka 2023 nebo Jamajka 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Jamajka 2023 nebo First Minute Jamajka 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Jamajka levně nebo luxusní dovolená Jamajka.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Jamajce podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jamajka si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Jamajce hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Jamajce pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Jamajce nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jamajka. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jamajka. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jamajka, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Jamajce, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Jamajku objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Jamajce za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jamajka.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Jamajce pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Jamajce další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jamajka za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Jamajce. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jamajka.

Zajímá vás jak draho je na Jamajce? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Jamajce? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Jamajce.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-jamajka.cz 2023, všechna práva vyhrazena.